Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülés után nagyon hullik a...

Szülés után nagyon hullik a hajam. Már mindenféle sampont, hajpakolást kipróbáltam de semmi nem segit. Mit csináljak? Mit használjak, szedjek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Revalid.
2020. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én anno elmentem a problémával az orvoshoz. Hajszeszt írt fel meg a Revalid az tényleg jó volt. De a gyakori fejbőr masszírozása is, ami serkenti a vérkeringést.
2020. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után gyakori a hajhullás, ilyenkor a vitamin valóban jó.
2020. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel terhesség alatt alig hullik a haj, szülés után "egyben" eshetnek ki, fürtöstől. Nekem is sokkoló volt és bőven hosszú hónapokig tartott, mire mérséklődött. Rengeteg vitamin kell, sok cink, szelén, E - vitamin, tojás. A hajszeszek közül nekem semmi nem vált be, de sokan dicsérik a Bánfit és a csalán hajszeszt. Csalánfőzettel történő hajöblítést is olvastam valahol, anno anyukámnak is bevált.

Kitartást, nyugi, rendeződni fog.

2021. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!