Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nivea for Men Active Energy...

A Nivea for Men Active Energy arckrémről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Már megvettem és használom, csak kíváncsi vagyok legközelebb másfajtát érdemes-e. Pl L'Oréal for Men stb.



2020. dec. 13. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Krém. Ugyan az mind. Én egy időben a kezemet kentem, pont ugyan azt a hatást váltották ki mintha szilikonzsírral kentem volna: kicsit puhább lett. Kérdeztem a feleségemtől akkoriban hogy van-e jelentősége annak, hogy ennyi fajta krém létezik (ő használ vagy 5 félét is). Mondta hogy semmi, a kéz, arc, egyéb krémeket simán fel lehet cserélni, ugyan azt érik el. Csak megszokásból kenik a nők is az arcuk az arckrémet, a kezükre a kézkrémet, stb.
2020. dec. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon rossz osszetevoi vannak ami nem igen jo a bornek
2020. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából az illatanyagokat leszámítva egészen jónak tűnik az összetétele. Azért ha szeretnél biztosra menni, legközelebb illatanyag menteset vegyél, krémmánián meg tudod nézni az összetevőket (részletes magyarázat is van hozzájuk).
2020. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!