Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb kakaóvaj...

Melyik a legjobb kakaóvaj arckrém, ami mindenmentes összetevőkből áll?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék, de számodra mit jelent az, hogy mindenmentes? a "natúr" kozmetikumokat is ugyanúgy laborban fomulázzák. Illetve mi a határ, amikortól egy összetevő mesterségesnek számít?
2020. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl.

httpp://m.naurel.hu/blog/olvas/top-10-mindenmentes-termek-a-naurel-webshopban

2020. dec. 15. 14:02
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, az előbb rosszul illesztették be a linket.

2020. dec. 15. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagyok a natúr kozmetikumok híve (a fenti kommentem megmagyarázza, miért), és csak az összetevők hatékonyságában hiszek klinikai kutatások alapján. a linkelt evolve nappali krémnek például tök szép az incije, csak ár-érték arányban nem éri meg. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy mit ne tartalmazzon a krém?
2020. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve másik kérdés, miért pont kakaóvaj? Elég magas, 4-es kemodogén indexe van, ami azt jelenti, hogy a. legtöbb embernek eltömíti a pórusait.
2020. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rengeteg jótékony hatását olvastam a kakaóvajnak, ki szeretném próbálni. És azért full natúr kozmetikumot keresnék, mert ezekben jobban bízom.

De szerintem legegyszerűbb lesz, ha bioboltban veszek egyszerűen kakaóvajat és azt kenem az arcomra.

2020. dec. 16. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban ez tűnik a legjobb opciónak, ha valóban ezt szeretnéd, mert próbáltam neked krémet keresni, de csak olyat találtam, amiben még a kakaóvajon kívül is vannak rossz és kemodogén összetevők.
2020. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!