Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb éjszakai...

Melyik a legjobb éjszakai arckrém nagyon száraz bőrre?

Figyelt kérdés
16/l
2020. dec. 18. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodtan válassz ár/doboz kinézete alapján. Ugyan azt tudja mindegyik. Én egy ideje már kézkrémet használok az arcomon is. Ugyan azt a hatást váltja ki, mint a méregdrága arckrémek.
2020. dec. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen ugyanaz, de valóban vannak olyan kézkrémek amik tökéletesek arcra is. Annyi, hogy pl kókusz olajasat ne kenj arcra mert kiválthat allergiás reakciót


Pl egy shea vajas jó lehetne, bár bevallom én sose kentem kézkrémet arcra, ahogy pl szappannal se mosok hajat vagy testápolót se kenek arcra.


A bőr típusodtól függően válassz sztem, illetve függ a pénzkerettől is, de pl egy nivea essentials regeneráló éjszakai arckrémmel ami viszonylag olcsó vagy neutrogena hydro boost hidratáló géllel (water gel) nagyon nem lőssz mellé, én utóbbit ajánlom nagyon, bár kicsit drága, én 16 évesen ilyen összeggel nem rendelkeztem..

2020. dec. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon száraz a bőröd én inkább arcolajokat ajánlanék, a DM -ben van Alverde rózsás arcolaj, Just Revox szérumok közül argánolajos, meg van olajkeverék, és az Aromaxnak is jó olajai vannak. Persze vizes bőrre kell kenni, és nem sokat, így nem zsírosít el nagyon.
2020. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felettem a ket legrosszab lehetoseget soroltak fel. A niveat es a Neutrogenat felejtsd el! En a lorealet szeretem, es a Just Revix szerumok tenyleg jok!
2020. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!