Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alpecin koffein sampon...

Az alpecin koffein sampon hajnövesztő, hajnövekedés serkentő hatású ugye, ez szakállra, arcszőrzetre is működik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kenném arcra, sőt a gyártók is kiemelik, hogy csak hajra mehet, nem véletlenül.


Nem tudom hány éves vagy, de ha fiatal, akkor még azért nem nő arc szőrzeted. Ha pedig van meglévő, csak foltos, akkor a Revox vagy a The Ordinary koffein széruma segítene, a samponban is a koffein az ami serkenti a haj növekedését. Esetleg a ricinus olaj is használhat.

2021. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nő arcszőrzetem szépen 18 éves létemre, csak ritkásan, emiatt tettem fel a kérdést, de akkor alpecint nem fogok használni ilyen célra.
2021. jan. 1. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakállra minoxidilt szoktak ajánlani.
2021. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Borotválkozz minden nap. Akkor nincs jelentősége.
2021. jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!