Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha bajszom van?

Mit csináljak ha bajszom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok. És azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy esetleg nektek mi vált be a szőrszállak eltüntetésére. Hiszen azt hallottam hogy ha minél többet pl gyantázunk akkor egy idő után ritkulhat a szőr, de azt is hogy erősödhet. És én pedig nem szeretném hogy még jobban feltűnő legyen és erősebb. Szóval van itt valaki akinek valamilyen módszer bevált?


A válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 2. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyantátó nem erősödik, van kimondottan arcgyanta :)
2021. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Amit ne csinálj a borotválás, az erösití a szőrt pláne arcon, gyanta nem erősiti, de nem valami jó mert felsérti a böröd bár minimálisan a szörtelenites felserti ezért utána la roche posay baume b5 krémjével hidratáld hogy megnyugtassa vagy alo vera gélel, nos nekem is van bajszom ahogy a legtöbb lánynak nekem sötét a szöröm hófehér börhöz, nos sokáig arc epiláloval szedtem le de azzal par nap utan vissza nőt, ami nekem bevált bár kellemetlen és macerásabb de hetekig ki tart a hatása nekem, és gyengül a szőr mert tövestül huzom ki szemöldök csipeszel ami ebelin márkáju, azzal huzogatom ki szálanként ahol nő minimum 20 percet rá szoktam áldozni mert megéri.
2021. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyanta.
2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Fiúként mondom, hogy biztosan nem erősödik még borotvától sem! Évekig borotváltam a pihe szálakat és csak jóval később erősödött meg, semmi befolyása nincs egyébként (idő előrehaladtával természetesen erősödött). Azt nem tudja a ször mi történik vele, el lett-e vágva, stb. Utána is olvashatsz, számos helyen megerősítik, amit mondok. Régi tévhit, még azt is leírják mitől tűnhet mégiscsak erősebbnek. Kb 1-2 hónap múlva bármely területen a ször pont úgy fog kinézni, mint előtte.

Gyanta egyébként, amit tudnék ajánlani, úgy nem fog szúrni. Ha pedig hirtelen kéne valami miatt, borotva is simán megteheti. Ha pedig kevés van, akkor csipesz.

2021. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 8. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Borotvát semmiképp ne. Én a köldököm alatt szedem le a pihe szőröket vele és egy ideje már korom fekete hosszú szőrök nőnek. Nem igaz, hogy nem erősíti meg.
2021. jún. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!