Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám gyorsabban...

Hogyan tudnám gyorsabban megnöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Levágtam a hajamat de eléggé rövid és szörnyű lett, és örülnék neki ha gyorsan megnőne és levághatná egy hozzáértő szakember. A legbizarrabb módszerekre is kíváncsi vagyok.

2021. jan. 3. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Hagymalé
2021. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
28%

Bármilyen hajpakolás + hajra való ricinusolaj (gyógyszertárból).


Anyám állítja, azután, hogy elkezdte használni, a második hónaptól kezdve kb 2 centit nőtt a haja havonta.


Én is használtam. A volt mentorom, aki hetente látott, kb 3 hét után jegyezte meg, hogy látszik, hogy nőtt a hajam.


Annyit kell, hogy a pakolás felét kiveszed a tubusból, hogy az olajat, mondjuk az üvegcse felét beleöntsd és elkeverd. Aztán rákened a fejedre. A fejbőrödbe masszírozd bele. Az is jó, ha 30 percet vagy 1 órát hagyod rajta, de akár egész éjszaka is lehet. Persze, jobban kell kimosni utána a hajat, hogy ne legyen zsíros érzete, de megtérül.

2021. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb módszer, ha egészségesen és vitamindúsan táplálkozol meg esetleg szedhetsz valami szépségvitamint.
2021. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
A genetikán nem tudsz változtatni.
2021. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát kipróbáltam a hagyma levet és még a mák levet is kipróbáltam és tényleg nőtt a hajam.
2021. jan. 5. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, egy nap alatt.. Hihető.
2021. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell elképzelni hogy most földiér a hajam csak ott ahol kopaszra vágtam le ott ki nőtt egy centi haj
2021. jan. 5. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:
A haj havonta 1-1,5 cm-t nő...
2021. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor bevált a mák-hagyma lé bár csak oldalt ahol kopaszra vágtam le fentebb meg maradt a hossza
2021. jan. 5. 16:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Így már viselhetőbb😃
2021. jan. 5. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!