Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legtartósabb fekete...

Melyik a legtartósabb fekete hajfesték szőkített hajra?

Figyelt kérdés
Az egész hajam ki lett szőkítve pár hónapja, viszont azóta meguntam és a fekete mellett döntöttem. Be is festettem, de sajnos már 3-4 hajmosás után láthatóan ledobja a festéket.:( A Syoss-nak a barnásfekete festékét használtam, de hát nem vált be:D Tudnátok ajánlani egy olyat ami nektek bevált nagyon világos hajon? Előre is köszi :)

2021. jan. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint csak egyszer lett még befestve? Szőkített haj mindent ledob, ez nem a festék hibája. Mondjuk a fekete egy idő után gyakori festés mellett megmarad benne úgy hogy nem kopik minden mosással de kb édesmindegy mit használsz, egy ideig még nagyon gyakran kell majd festegetned.
2021. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hajtípustól függ. Egy ideig a hajam vége szőkítve volt,barnát ledobta. Aztán a teljes hajamat feketére festettem be,csak aztán az folyamatosan kopott. De mondom hajtípustól is függ.

Ha otthon szeretnéd festeni,nézd meg az összetevőket,ill.ha hullásra hajlamos a hajad nem ajánlom a feketét,inkább a sötétbarnát.

De mindenesetre ha nem otthon szeretnéd festeni akkor fodrász. Ez azért is jó,mert akkor segítséget tudsz kérni hogyan ápold majd a fekete hajadat :)

2021. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!