Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt, hogy anyutok tudta...

Volt, hogy anyutok tudta nélkül csináltattatok új frizurát vagy festettétek be a hajatokat 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Amikor még kiskorúak voltatok, de már kamaszok. Volt, hogy anyukátok tudta nélkül festettétek be a hajatokat vagy valami extrém dologot csináltatok, amihez nem kellett az engedélye és ő nem is tudott róla? Utána volt bármi büntetésben részetek?

2021. jan. 7. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, de biztosítótűvel kifúrtam a fülemet.
2021. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 30 centis, rózsaszín mohawkom volt.
2021. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem sosem ellenezték a változást.
2021. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 13 évesen a barátnőmmel rózsaszín melírcsíkokat festettünk a hajunkba.

Meglepetésemre anyum nem akadt ki, sőt még tetszett is neki. Azt mondta, ha már megcsináltattam, akkor ez van. :D


Viszont 15 évesen mikor házilag lyukat szúrtam a szám fölé, mert piercinget akartam, és jó ötletnek tűnt... akkor úgy lecseszett, mint még soha. 1 hónap szobafogság és gépezéstől eltiltás volt a jutalmam.

Ezt meg mondjuk kicsit túlzásnak tartottam.. de az biztos, hogy több ilyen baromságot nem csináltam utána. :D

2021. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem engedte hogy szőkére festessem az egész hajam.

Aztán bejelentkeztem a fodrászhoz és megcsináltattam.

2 napig nem szólt hozzám. :D

Utólag igaza volt, visszanézve a képeket olyan voltam mint egy bánat, de hát akkor az volt a menő. :D

2021. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
100%
16 évesen amikor már volt saját pénzem, befestettem a hajamat de tudott róla. Illetve még gyerekként 10 éves korom körül belevágtam ollóval a hajamba hátha akkor levágatják (nagyon hosszú volt és utáltam mert anyám tépte a fésűvel) de csak egy nagy verés lett az eredménye.
2021. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak kispadról néztem a balhékat. Egy osztálykiránduláson festettük be egy osztálytársnőm haját. Eredetileg gesztenyebarna haja volt, és padlizsán színűt akart. Nem szólt az anyjának, mert akkor épp nem volt kíváncsi a véleményére. Amúgy szép lett, jól állt neki, de így utólag visszagondolva elég meredek volt a bérelt szobában piros hajfestékkel pacsmagolni.
2021. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, apám csinálta meg nekem😂
2021. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!