Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C vitaminos hajvilágosítás?

C vitaminos hajvilágosítás?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve vagyok fekete, derékig érő, és arra lennek kivancsi, hogy ezzel a porral ki tudnám e szedni a feketet, hogy be tudjam festeni világos barnára? ha valaki esetleg próbálta már, akkor írja már le legyszives, hogy, hogy csinálta és, hogy mennyit használt belole, és hányszor alkalmazható egy héten. Előre koszonom❤️

2021. jan. 8. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, szedett le a feketéből, csúnya vöröses árnyalata lett ami barnára festés után is megmaradt. Iszonyatosan szárított, és több mosás után is fémes szaga volt.

Inkább menj fodrászhoz, aki leszívja és olyanra festi be amilyenre szeretnéd. Tudom drágább, de szerintem megéri

2021. jan. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okes, köszönöm szépen🥰
2021. jan. 8. 10:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is fekete hajam volt és én is ra kentem a c vitamint kicsit száraz lett tole de jo hajpakolassal ez vissza állítható. Először a végére kentem, sötét barna lett ezt kb 2x megcsináltam nem nagyon történt semmi, utána ra kentem az egész hajamra és a tetejét is sötét barnára ki szedte, inkább elmentem fodrászhoz le szivattatni, hat elegge eltorte a véget és nehezen fesulom de ha jo hajpakolast használok semmi baja. Inkább menj fodrászhoz mert nekem csak pénz kidobas volt megvenni vagy 6 dobozt
2021. febr. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!