Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a hajritkítás?

Mi az a hajritkítás?

Figyelt kérdés

Sajnos a hajam elég sűrű, puha és hullámosodik is.

Nem is göndör nem is egyenes.

Azt mondta egy ismerősöm hogy ritkítsam kicsit a hajam és kezelhetőbb lesz.



2021. jan. 9. 00:34
 1/10 A kérdező kommentje:
F/16
2021. jan. 9. 00:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom egy ilyen kis cakkos ollót alkalmaznak ilyenkor és azzal is vágja a hajat.

[link]


Amúgy, szerintem ne ritkíttasd,örülj hogy van sok hajad.

Esetleg próbálj ki más fazont/ hajbeszárítást. Pinteresten nézz körül ott is rengeteg fazonú/típusú hajas képet lehet találni.

2021. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Húgomnak egyszer ritkították a haját, sokkal kezelhetőbb lett, könnyebb volt kifésülnie is és kényelmesebb lett, mert nem húzta le annyira a fejét a nagy hajtömeg. Elvileg sokan mennek ritkítani a hajukat, van akinek többször is kell, annyira dús.


Ha gondolod, ki lehet próbálni és akkor meglátod, hogy hogyan tetszik jobban :)

2021. jan. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2021. jan. 9. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te hajad göndörebb mint gondolnád, csak nem tud kibontakozni. Milyen hosszú, és mivel mosod?
2021. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kb 10-11cm hosszú, head and shoulders el mosom, 2 naponta.

Olyan mint egy szénakazal

2021. jan. 9. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol? Nekem is ilyen, de amióta nagyjából normális a folyadékbevitelem, azóta rengeteget javult. Egyébként ha növeszted, érdemes valami balzsamot(kondicionáló)/ hajpakolást használnod. Nekem az Elseve Dream Long SOS hajpakolása vált be nagyon, a vizes hajvégekre kell tenni samponozás után, aztán pár perc múlva lemosni. A tescoban veszem mindig. Max 2000 ft.
2021. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Keveset iszok napi fél litert.

De pont tegnap gondoltam rá, hogy nem ártana többet hidratálnom.

Valamilyen hajápoló sampont vegyek?

2021. jan. 9. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én nem szoktam ápoló samponokat venni, nekem nem érzékeny a fejbőröm, szóval a legolcsóbbat veszem, mert kibírja. Azért írtam, hogy balzsamot vegyél, mert azt a hajvégekre kell tenni, ott ápolja a hajad. A sampon szétnyitja a haj szerkezetét, a balzsam pedig összezárja. Így kevésbé lesz szöszös a hajad. Nekem is olyan edzés után, mint a seprű vége, de hajmosás után finom, selymes lesz.
2021. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én rendszeresen szoktam magamnak ritkítani a hajamat, kb havonta vagy kéthetente, szóval nekem nagyon bevált :D amúgy borzalmasan sok hajam lenne
2022. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!