Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam meg anyámnak,...

Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy férfi tusfürdőt szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Ő veszi a tusfürdőket, szóval szólnom kell neki, hogy mostantól ne nőit hanem férfit vegyen nekem is (ne csak az öcsémnek). A női illatokat már unom, alig érzem őket, mindig is jobban tetszettek a férfi illatok, de hetero vagyok. Pont azért szeretnék férfi tusfürdőt, mert odavagyok a fiúk illatától és magamon is érzeni szeretném, amíg nincs barátom. Viszont ezt anyámnak mégsem mondhatom indoknak, mert egy ideje már nem beszéltem vele fiúkról, meg ha ezt mondanám neki nem venne komolyan. És persze azt sem akarom, hogy leszbinek nézzen vagy emiatt aggódjon, hogy valami baj van velem, mert férfi tisztálkodószert akarok használni. És nemcsak tusfürdőt hanem izzadásgátlót is férfibe szeretnék.


Amúgy kiírtam már erről egy kérdést, csak abba nem foglaltam bele ezt is. Nem tudom, hogy hozzam neki ezt szóba.



2021. jan. 9. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Édesanyám! Férfi tusfürdőt szeretnék használni."


Bonyolult volt, ugye?

2021. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél a zsebpénzedből
2021. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, de meg is kell magyaráznom, mert kérdezni fogja, hogy miért meg amíg nem magyarázom meg furán néz majd rám.
2021. jan. 9. 21:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azoknak intenzí
2021. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha annyit mondasz, hogy nem szereted/unod a női tusfürdők szagát. A többit nem kell részletezned.
2021. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen: Anya, férfi tusfürdőt/dezodort szeretnék használni, mert tetszik az illata/ki akarok próbálni valami ujjat.

Kicsit furcsán fog nézni szerintem, de ettől függetlenül nem fog lezbikusnak nézni.

2021. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a válaszokat! :D Igen, amúgy szerintem nem lenne baj, megengedné, csak furán fog nézni amikor ezt közlöm vele, de majd túlteszi magát rajta :D
2021. jan. 9. 22:21
 8/11 zol56 ***** válasza:
73%
Ne azt mond konkrétan, hogy férfi tusfürdőt akarsz. Mondj egy konkrét márkát és hogy annak nagyon tetszik az illata.
2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Akkor most lány vagy? Mert ha nem akkor nagyon gyerek vagy
2021. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, azt hittem egyértelmű.
2021. jan. 10. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!