Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéktől tényleg...

A fekete hajfestéktől tényleg hullik a haj?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy károsabb, mint a többi színű hajfesték? Milyen márkájú festéket ajánlotok?
2021. jan. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
én azt ajánlom ha erős hajad van, hogy ne fesd be. csak ront rajta-... nézd, a szőke ami a haj külső rétegét leroncsolja (kb olyan technika mint a fogfehérítés tehát a külrétegét ami színes lemarja) a fekete hajfesték az a szervezetet mérgezi és akár kialakulhat gócgyulladás tőle ennek következtében hullhat a hajad, meg ha allergiás vagy rá...
2021. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengetegszer festettem már be a hajam, szinte minden színűre, kivéve feketére, ezért nem hiszem, hogy allergiás lennék rá
2021. jan. 10. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nyugodtan, mert emberfüggő. szerintem nem fog hullani tőle a hajad, a hajhullásnak sok oka van és sok faktorú dolog.
2021. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nekem nem hullott tőle jobban mint a gesztenyétől vagy a padlizsántól.
2021. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Soha nem hullott tőle.
2021. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha valaki véletlen megtalálná ezt a kérdést, végül befestettem a hajam feketére és nagyon hullott, pedig előtte általában hajmosásnál csak pár szál jött ki, miután befestettem mindenhol a hajam volt, csomókban jött ki hajmosásnál, pedig fix nem vagyok rá allergiás, se semmi:(((
2021. máj. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!