Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akné hegeket ellehet tüntetni?

Akné hegeket ellehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen módszerrel?

#Akné heg
2021. jan. 10. 18:13
1 2
 1/20 anonim válasza:
14%
Igen, használj niaciamidot vagy Geek and Gorrgeous101 aPAD szérumot. :)
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mennyire hatásosak ezek a készítmények?
2021. jan. 10. 19:35
 3/20 anonim válasza:
52%
A niaciamid csökkenti a további faggyú termelést, az Apad meg segít halványítani a pigmentfoltokat meg a hegeket is.
2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én inkább AHA savra szavazok. Van niám és aPAD szérumom is, de a nia a faggyútermelést szabályozza, az aPAD pedig a pattanást okozó baktériumok terjedését akadályozza. A hegekre AHA vált be nekem. Hámlasztó mellett kötelező a mindennapos fényvédelem.
2021. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Túlvagyok 2 lézeres mélyhámlasztason, 3 mikrotűs kezelésen és ugyan olyan az arcom mint volt. Valami hatásosabb módszert nem ismertek?
2021. jan. 10. 20:15
 6/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezektől sem javult bőröd.:/ Amit az első válaszolóval mondunk, azok hosszú távon vállnak be, kell nekik pár hét, hogy javulásnak induljon a bőröd. Valószínűleg a te foltjaid rosszabbak, mint az enyémeim, én a The Ordinary 30%AHA 2%BHA hámlasztót rakom rá a foltokra pár naponta 5-7 percre, viszonylag hamar eltünteti a foltjaimat. A hámlasztó mellé viszont kell nappalra fényvédő is, és egy alap rutin se árt, dupla tisztítás, fényvédő, hidratáló.

Az én saját tapasztalatom ennyiben merül ki, sajnos (vagy szerencsére, hogy nekem nem ekkora a baj) nem tudok kezelést ajánlani, de hátha jön még valaki segíteni.

2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Én aloevera szárát kettetortem es azzal dörzsöltem be sokszor a hegeket és minimum 40 százalékkal halvanyodott.
2021. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Aloe vera es teafa olaj (persze kulon a ketto)
2021. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Én bőrgyógyásznál voltam és nekem receptre írt zindaclin krémet.

Antibiotikumos és nekem pár hét alatt eltüntette. De amúgy a csiga krém is hatásos.

2021. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egy krém hogyan tudja pl a besüpedt heget visszaépíteni?
2021. jan. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!