Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás előtt és után mit...

Gyantázás előtt és után mit használtok?

Figyelt kérdés

Milyen fertőtlenítőt használtok? Megteszi bármilyen alcohol tartalmú szer, pl: After Shave, vagy kézfertőtlenítő mondjuk.

Illetve után mivel lehet bekenni?

(MÉG NEM HASZNÁLTAM)



2021. jan. 11. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még sosem használtam fertőtlenítőt. Se előtte, se utána. Van, akinek utána hűsítő krémmel, vagy arcszesszel keni be a gyantázott területet, de nekem nem volt rá eddig szükségem (nem lett piros a bőröm, nem fájt, stb.).
2021. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem valamit kéne mert piros pöttyös és pattanásos lett a nyak - hát résznél már nő vissza a szőr is és még mindig telle van.

A "még nem használtam" a fertőtlenítőre és krémre vonatkozott az nem volt elég konkrét.:)

Mellkasnál ilyen gond nincs.

Az epilátort kezdem elhagyni mert begyullad, nem szed ki mindent tőtől és nagyon sokáig tart.

2021. jan. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!