Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt Curly Girl Method-ot...

Van itt Curly Girl Method-ot alkalmazó lány ,aki megválaszolna pár kérdést nekem?

Figyelt kérdés
Szóval a hajam eleje szögegyenes,viszont a fülemtől a hátuljáig 2C hullámos.Olvasgattam mostanában a cgm-ről és az lenne a kérdésem,hogyha alkalmaznám a technikát,van esély rá,hogy az eleje is hullámos lesz?Eddig nem foglalkoztam a hullámosságával,de már idegesít ,hogy felemás,vasalni pedig nem szeretném.Illetve milyen termékeket javasolnátok?Hajam általában száraz,szinte minden olaj,nem kimosandó dolog elnehezíti és töredezésre is hajlamos.

#haj #göndör #hullámos #Curlygirlmethod
2021. jan. 11. 21:19
 1/2 anonim válasza:

Szia, igen, valószínűleg a hajtövek is hasonlóan hullámosak lennének, mint a hajvégeid, de ez akár évekbe is kerülhet, de hidd el, megéri!

Amik nekem beváltak, azok az Aussie, Organic Shop, Nature Box és Maui kondícionálók, nekem elég vékonyszálú a hajam, szóval csak óvatosan bánok a mennyiséggel, és kiöblítőseket használok szintén. Fontos, hogy olyan balzsamokat használj, amik szilikonmentesek, mert azok nehezítik és húzzák le igazán a hajad.

Esetleg ami segít nekem, hogy ne lapuljon le a hajtövem, és ne tűnjön olyan laposnak az az, ha nem fésülöm ki vizesen, csak a zuhany alatt még vizesen “felnyomkodom” a tincseket, és kicsit ujjal megigazgatom őket. Valamint úgy szárítom diffúzorral, hogy előre hajtom a fejem. Így kompenzálom azt, ha az olajok vagy a balzsamok kicsit lehúzzák. (Havonta kb egy “cleansing wash” segíthet, hogy a szilikonos termékek teljesen kimosódjanak a hajadból, így “reseteled” a hajad és nem húzzák le tovább a termékek. Kb egy kanál szódabikarbónát tegyél pl head&shouldersbe, vagy csak langyos vízbe.)

Itt egy lista, ami segíthet, hogy melyik termékek ajánlottak:

[link]

2021. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb lesz a CGM-mel kapcsolatban kérdésed, javaslom, hogy lépj be a Facebookos Magyar Göndör Közösség csoportba. Nagyon hasznos csoport:D
2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!