Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most Eucerin 30 spf oil...

Most Eucerin 30 spf oil control fényvédőt használok de olvastam hogy tartalmaz alkoholt hagyjam abba a használatát? Hámlasztás miatt kenem magam fényvédővel most Lache posay cicaplast spf 50 es krém jó lesz? Vagy uriage 50spf fényvédője jobb?

Figyelt kérdés

#fényvédelem #Melyikfényvédőalegjobb
2021. jan. 11. 23:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá így aki ért hozzá segítsen melyiknek legjobb az INCI-je és melyik a jobb a legjobb ezek közül.
2021. jan. 11. 23:51
 2/5 DominikX ***** válasza:

Hát az alkohol zsíros bőrre sose a legjobb..


Én ezek közük a La Roche Posayt venném.

2021. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az Uriage Bariésun színezett fényvédője.
2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Ez nekem is nehéz ügy.


Mindennapra használható fényvédőt tartalmazó hidratáló krém rendelése előtt állok. Napok óta olvasgatom a különböző gyártók különböző termékeiről a felhasználói véleményeket, visszajelzéseket és összetevő listákat és úgy érzem, nincsen tökéletes választás (sajnos).


Az Eucerin INCI-je engem is elrettentett.


Skinsmarton néztem a Paula's choice fényvédős krémjeit. De ilyen áron nagyon nem akarok mellé nyúlni (12-14 ezer forint egy 60 ml-s krém!!). Néztem a teszter mennyiségű krémjeiket is kipróbálásta, de 15 ml-s kiszerelésben nagyon nem éri meg.


The Ordinary termékekből általános készlethiány van, így a fényvédőkből is.


Az Uriage Bariésun 100 extra erős fényvédő fluid SPF50+ elég ígéretesnek tűnik, de összetevők terén abban se vagyok teljesen biztos.


Még nem szántam el magam a rendelésre és úgy érzem, mindenképpen kompromisszumos döntés lesz vagy minőség, vagy összetevők vagy a magas ár tekintetében.

2021. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neves termékeket rendelni mindenképp. Ha bemész a patikába, kérj sunsave 50-est, olcsó, de gyógyszerészek által kifejlesztett, nagyon szeretem. Nem mindig a legnagyobb nevű a legjobb
2021. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!