Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a legegyszerűbben...

Hogy lehet a legegyszerűbben és a legjobban szőrteleníteni a férfi intim területeket?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy kozmetikushoz nem szívesen mennék...


Viszont én lent nagyon szőrös vagyok és sajnos olyan helyen is, ahol a legtöbb férfi nem.


Eddig eldobható borotvával csináltam, már amikor... De ez nem megoldás, nagyon viszket és csíp utána, nem bírja a bőröm, akkor sem ha krémezem. És ki is pattogzik a bőr, begyullad a szőrtüsző, stb.


Arra gondoltam, hogy talán gyantáznom kéne itthon, vannak ilyen egyszerűsített, gyantamelegítős megoldások, de azt olvastam, hogy az előbb említett problémák gyantázás esetén is fennállhatnak egyeseknél.


Szóval nem tudom, hogy mi kéne.


Azt szeretném, hogyha olyan sima lenne mint a baba popsi és nem pattogzana ki a bőröm.


Igazából, ha van erre valami spéci eszköz, akármennyit hajlandó vagyok kiadni.

Az arcszőrzetem is egy 100,000 forintos borotvával borotválom és sokkal jobban bevált mint egy 20,000 forintos.


Viszont ha lehet azt sem szeretném, hogy ne nőjön ott szőr, tehát a lézeres megoldás sem nagyon játszik.


Sajnos tanácstalan vagyok :/



2021. jan. 14. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
szerintem a legegyszerubb ha hajnyiroval levagod rovidre, vagy elmesz kozmetikushoz aki legyantazza, magadnak ne probal mert meg kepzett szakemberek kozul e tudja minenki megcsinalni. de olyanhoz menj aki vallal, sokan csak noket gyantaznak
2021. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nos a hajnyíró nem jó, mert teljesen csupaszra szeretném, illetve a herém és péniszem alsó részét is szeretném ilyenre... Nekem szinte az egész péniszemnek az alsó részén nő szőr.
2021. jan. 14. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
akkor kozmetikus johet csak szoba, ha viszont lezert meg nem akarsz
2021. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladásra hajlamos szőrtüszőkkel nagyon macerás a gyantázás, magadat teszed tönkre. (Volt pár rémes esetem - a fanszőrzet gyantázást ki sem mertem próbálni). Doxycyclines kúra után volt csak esélyem viszonylag gyulladásmentes gyantázásra (azon cég kizárólagos hazai partnerétől, amely az epilátoros gyantázás feltalálója am.). Egy gyógyszertárat nem tolhatok magamba havonta. Az 1-es válaszadó hajnyírós megoldását ajánlom azzal, hogy nekem külön van testszőrnyíróm, és egy kisebb nyíró a fanszőrzetre. Utána ajánlatos gyógyszertári fertőtlenítős folyékony szappannal zuhanyozni (ezt követően mehet tusfürdő/szappan, csak az első lemosás a fertőtlenítős termékkel legyen). És érdemes a nírókat is rendszeresen fertőtleníteni használat után gyógyszertári alkohollal, esetleg időközönként Neomagnol oldattal.
2021. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Közben néztem egy ilyen krémet:


[link]


Mennyire lehet hatékony, vajon?

2021. jan. 14. 23:06
 6/16 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi a válaszokat!


#4. Esetleg ilyen nyíróhoz tudsz ajánlani márkát?

2021. jan. 14. 23:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a krem utan ugyanugy be fog gyulladni sajnos a szor mint a borotva utan, es a nagyjat le se szedi
2021. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A testszőrnyíró Philips, a kisebb nyíró Wilkinson (egyik sem a 100 ezres kategória). Esetleg érdemes nagyon jó bőrgyógyászt keresni, ha mégis gond akadna (tízből kilenc csak diplomás gyógyszerfelíró sajnos). Nekem sokat segített a Ren facial wash T-zone controll (6800), valamint a Ren nappali krém zsíros bőrre (a mostani gyógyszer miatt szárad az amúgy alapból faggyútúltermeléses bőröm -ez mindkettőt kezeli: 8900), továbbá a bamboo charcoal sponge (4390) - mind a Tinamuban kapható.
2021. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Én azért még a helyedben tennék egy próbát egy jó minőségű éles borotvával. Fertőtleníted a borotvát használat előtt/után? mivel kezeled a bőröd utána? Érdemes lenne valami irritáló anyagot nem tartalmazó, nyugtató hatású krémmel, például La-Roche Posay cicaplast baume, ebben panthenol van.
2021. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Hajnyíróra rácsapom a kettes fejet aztán hajrá.
2021. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!