Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ennyi pattanásom?

Miért van ennyi pattanásom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már elegem van a sok pattanásból. Csúnya a bőröm, néha már szebb de sokszor még csúnya. Néha vannak gyulladt pattanásaim is. Mit tegyek ellene? Légyszí segítsetek
2021. jan. 16. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Zsírosabb az arcbőröd. Ajánlom a Greenwish konyakos arctisztító szivacsát! Nekem tökéletesen helyrepakolta az arcomat😊
2021. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hatékony arctisztítás dupla tisztítással, hidratálás, fényvédő. Azealinsavas szérum/krém hatékony a pattanást okozó baktériumok ellen. Ha zsíros a bőröd meg lehet próbálni a niacinamidot, ez szabályozza a faggyútermelést.
2021. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj arcápolási termékeket, állíts össze egy rutint
2021. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisztizoe válasza:
Szia én ajánlani tudom az aloe Vera gélt! Az én arcom is nagyon zsíros volt és a legdrágább termékek sem váltak be.. Sőt volt hogy csak tovább rontottak a bőrömön. Én két naponta aloe Vera gélel reggel és este bekenem az arcom és csodát tett😊 bár a pattanás utáni foltok megmaradtak, a gyulladt pattanások elmúltak. Tehát két naponta reggel és este moss arcot tiszta langyos vízzel, hagyd még az arcod egy picit megszárad és már kenheted is az aloe Vera gélt☺️ remélem tudtam segíteni
2021. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!