Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rizsvízről tapasztalatok?

Rizsvízről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy ez a rizs víz nagyon jó a hajnak és a bőrnek is.

A kerdesem az lenne hogy ki hogyan használja, és hogyan?

Az egész hajat bekell vele fújni vagy csak a hajtövet?

Mennyi ideig hagyjam rajta?

Egyébként elég hamar zsírosodik a hajam remélem nem lessz rosszabb.

Valamint, milyen arc bőrre ajánlanátok? Pattanásos, zsíros, száraz ?



2021. jan. 19. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elhasználtam egy flakonra valót, de nem rendszeresen, tehát minden mosás után, így a hajnövesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni. Most készül a 2. adag. Elméletileg hajmosás után kell használni a törülközőszáraz hajra, és a tövekre és a haj teljes hosszára is. És rajtahagyni egy ideig, nincs rá recept, kinek mennyi ideje van. Én hajmosás előtt használtam a tövekre pakolásként, közbe csináltam otthon a dolgom, nem volt türelmem mosás után ezzel is sz@rakodni. Érdemes inkább csőrös vagy csúcsos flakonba tenni, mint amiben a folyékony édesítőszerek vannak, azzal könnyebb felvinni a tövekre, vagy amiben mostanában árulják a hajfestékeket, van bennük olyan kis fehér csúcsos tetejű csavaros flakon.
2021. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Semmi értelme. Ne pazarold rá az idődet.

Haználj Bánfi sampont. Attól Nekem iszonyat selymes és puha lett a hajam. Valamint Sok hajszálam kezdett kinőni (szőkítéstől tönkrement, azt próbálom rendbehozni és már nem is szőkítem).

2021. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az arcodra meg a Cosrx Salicylic Acid-ot ajánlom (drága, de nagyon sokáig betart)
2021. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, a nagyon sok idő mennyit takar kb? :) 1 év, fél év?
2021. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családban ketten is öntötték magukra a rizsvizet. Tökéletesen semmi hatása nem volt azon kívül hogy a szokásosnál gyakrabban mostak hajat és fésülködtek. Csak ehhez éppen rizsvízre semmi szükség.
2021. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!