Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire megbízható az Ixen.hu?

Mennyire megbízható az Ixen.hu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 napja rendeltem az Ixen oldalról, de még csak egy emailt se kaptunk a rendelésről, nem beszélve arról hogy elméletileg már megkellett volna jönnie a terméknek.

Esetleg tudtok valamit erről az oldalról?

Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 20. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

nem valamit hű de nagy szám a weboldal, de annyira nem is gagyi, ilyen kütyübazár szinteken mozog. Viszont a kapcsolat fül alatt találsz emailcímet és telszámot is hozzájuk. keresd fel őket. Ha nem megy, majd akkor tedd fel a kérdést újra, mert akkor esélyes, hogy scam. Egyelőre rossz hírt nem látok róluk.


Facebookon van tartalmuk, vélemény funkció tiltva amiből gyanús hogy kamu vagy minőségtelenek a termékek, de van egy poszt


[link]


ezt jól láthatóan vki otthon fotózta, küldte kommentben nekik, szal valszeg csak késik a csomagod.

2021. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát gagyinak biztosan gagyi, de ezt alapból lehet látni. A véleményeket nézve az elvárt szintet megüti.
2021. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Esetleg ha valaki tud még valamit róla szívesen meghallgatom:)

2021. jan. 21. 06:46
 4/18 anonim válasza:

Megérkezett utána a csomagod, kérdező?

Hasonló cipőben vagyok, aznap jöttek sikeres visszaigazoló emailek, de 1-2 napra ígérték, és semmi azóta, hogy összekészítették vagy átadták volna a futárnak..

2021. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem érkezett meg azóta sem sajnos:(

Remélem a tiéd megérkezik.

2021. ápr. 13. 10:06
 6/18 jojo1200 válasza:
Gondolom már nem aktuális de azért megírom hátha más is ráketes. Én rendeltem egy terméket tőlük amire 2-3 munkanap volt írva mint kiszállítási idő. Egy hét múlva én kérdeztem meg tőlük emailban hogy mi a helyzet a rendelésemmel. Az a válasz jött,hogy a termék mérete megváltozott így is igényt tartok e a rendelésemre. Ez egy kerti pavilon volt amiről beszélünk. Válaszoltam nekik hogy a kérdésem nem ez volt,de ezek után nem tartok rá igényt. Amúgy a méretváltozás 3,9m volt az általam megrendelt 4 méter helyett.Nem ez miatt mondtam vissza hanem az egész egy időhúzásnak tűnt...szerintem egy megbízhatatlan cég.
2021. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
4-es vagyok, nekem megjött végül a csomag, viszonylag hamar egyébként, de nem ért annyit, amennyit fizettem érte, bár részben én néztem be, mit rendeltem.
2021. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Egy okosórát és egy manikűr készletet rendeltem tőlük.

(2021.11.12.)

A rendelés leadása után nem sokkal megkaptam a visszaigazoló email -t, hogy megérkezett a rendelés, és sikeresen rögzítették. Már várom, hogy a csomag megérkezéséről kapjak email -t.

2021. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nekem is negatív tapasztalataim vannak. Egy hónapja rendeltem tőlük, 2-3 nap kiszállítási idő volt megadva. Mivel nem volt sürgős, csak 2 hét után kérdeztem rá, hogy mi a helyzet, annyit írtak vissza h késik a rendelés, de pár napon belül már várható, szóljak ha nem kérem. Mondtam, hogy de kérem, hiszen pár napot már tudok várni. Megint eltelt másfél hét, megint rákérdeztem, illetve már akkor le akartam mondani, mert máshol találtam olcsóbban, illetve már nem bíztam benne, hogy valaha megkapom a terméket. Nem válaszoltak semmilyen megkeresésre, se emailre, se telefonon nem voltak elérhetők. Ezek után soha többet nem rendelek tőlük.
2021. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Jót tudok róluk írni. December 4-én rendeltem tőlük, mert csak ott volt elfogadható áron, amit kerestem. A véleményeket előtte olvastam, ezért utánvéttel rendeltem.

Azonnal jelezték hogy 5-10 munkanap a teljesítés ideje. Ma, 12 munkanap múlva átvettem a rendelést, ez a karácsonyi dömping idején tökéletes teljesítés! Az áru szuper minőségű!

Az eltelt időszakban több e-mailben jelezték, hol tart a termék beszerzése, mert éppen nem volt raktáron.

2021. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!