Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pixie hajat érdemes lenne...

Pixie hajat érdemes lenne csináltatnom?

Figyelt kérdés
Régóta álmodozok pixie hajakról. Sokszor zavar a hajam hiába ha hosszú vagy rövidre vágott, mindig zavar ha az arcom mellett van valamiért. Valamikor elkezdtem hajgumival összefogni mindig és azóta úgy van a hajam. Mikor kibontom, zavar. Pixie haj nekem kényelmes lenne, csak nem tudom, hogy állna. Meg gondolom ezzel sokszor kéne fodrászhoz menni igazgatni ami nem lenne gond de na. Sokszor látok nőket nagyon szép rövid tüsi pixie hajakkal és annyira csodálni szoktam őket. Volt egy nap amikor végig pixieket nézegettem online és villamoson vagy 3 nőn láttam más féle pixiket :D. Nem szeretnék a basic színeknél maradni, hanem feldobnám kékre, pinkre akár, vagy ami épp eszembe jut. Keresztanyám szerint borzalmas lenne rajtam meg sok vele a macera, és ne vágassam ilyenre. Pedig nekem nagyon tetszene, igaz van bennem félelem, hogy emiatt leifiúznak mint kiskoromban mikor rövidebb volt a hajam de valahogy hidegen hagyna. Én testem, hajam én tudom mi kényelmes nekem, nem ők. Csak nem tudom, minden fodrász tud talán ilyet vágatni vagy vannak speciál szalonok ahol ilyen típusokat csinálnak? Jelenleg váll fölött van a hajam és sok változás talán nem lenne :D. Mit gondoltok? Akiknek pixie haja van mesélne kicsit, hogy hogy változott meg az élete, mennyivel kényelmesebb, macerás esetleg vagy mennyire szoktak lefiúzni vagy beszólogatni? Bár dolgozni fogok mikor megcsináltatom szóval csak értelmesebb emberek lesznek ott mint sulikban :D. 21L vagyok

2021. jan. 22. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy lehet a pink mégse lenne, max kék :)
2021. jan. 22. 22:24
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Lefiúzni esetleg a tapló semmirevalók fognak, egy lányt nem haja fogja lánnyá tenni, hanem a megjelenése, kisugárzása. Van pár kedves barátom, akik nagy nehezen megszabadultak a hosszú hajuktól, és mint akiket kicseréltek, sokkal jobb lett a kisugárzásuk és jobban önmaguk tudnak lenni vele.

A tüsi rövidségű pedig nagyon élvezetes tud lenni, na meg persze vonzó. Mindent bele és a szín se legyen akadály!

2021. jan. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.Köszii :)

átgondolva nem biztos hogy rövid tüsit akaork hanem sima egyszerű pixiet :) kicsit felldobva

2021. jan. 23. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A felnyírt pixiek is nagyon jók, ha ezt takarja az egyszerű pixie. Jól mutat és tud a vágásfolyamat is jó lenni. Vannak akiktől visszahallom, hogy kellemes a hajnyírógép rezgése, és felszabadító érzés. 2-es voltam
2021. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
budapesten esetleg tudtok jó pixie fodrászokat?
2021. jan. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!