Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érdemes tudnom az első...

Mit érdemes tudnom az első hónaljszőr borotválásom előtt?

Figyelt kérdés
Elektromos borotvával szeretném csinálni és utána, hogy ne pattogjon ki a bőröm be hintő poroznám. Van valami amiről tudnom kellene még vagy tudtok valami tanácsot adni? Egyébként fiú vagyok.

2021. jan. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Inkább sima borotva, borotvakrém vagy gél. Utána mehet a hintőpor.
2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne elektromos borotvával!!!!

Az arcom is pattanásos utana nemhogy még a honalj ahol gyengebb erzekenyebb a bor..



Amugy nekem nem jelentkezik utana irritacio igaz en nem vagyok kényes bőrű .. Van mikor honaljba csak kis szappannal behabozom aztan sima borotvával lehuzom.. nekem nem pattog ki de ez nem azt jelenti hogy neked se fog.


Egyebkent en arcra valtozo milyen habot veszek ill. Hasznalok altalaban gilette vagy nivea. Arcomat mach 3 vagy mach5 el borotvalom..A lenyeg az arcszesz.

Abbol gilette ALKOHOLOS a jo ami kicsipi . Nivea sensitive semmire nem jo mert attol lesz pattanasos mivel az nem csipi ki.


Neked megfelel az eldobhato gilette borotva ami 200 ft.

Ha az arcodat még nem kezdted el borotvalni akkor szerintem nagy hulyeseg lenne emiatt a honaljad miatt habot is venned.. arcszeszt pláne. Szappan is megteszi..

Ja es fentrol le NEKED mert meg a borod nincs hozza szokva..


Kb ennyi..


26F

2021. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ja plusz a hinto por is hulyeseg.

Kiveve ha pipi borod van ami pattanasos ..bocsi ;)

2021. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dávid86 ***** válasza:
96%

Inkább menj el egy kozmetikushoz és gyantáztasd le.

Vagy vegyél egy epilátort.

(Én is férfi vagyok, vettem anno, sokat használtam, kozmetikust is megjártam nem egyszer!)

2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fertőtlenítsd le! Csípni fog, mint a rohadalom, de nekem az intim részeken se pattog így ki.

N

2021. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, igaza van.
2021. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!