Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszer eltávolítás kozmetik...

Mitesszer eltávolítás kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Évek óta küzdök az orromon levő mitesszerektől. Kipróbáltam krémeket, tapaszokat de semmi nem segít. Feketék és észrevehetőek. Ez annyira lebombázza az önbizalmamat. Kozmetikus mennyire hatásosan távolítja el őket és hogy csinálja? Budapesten tudtok ajánlani jó kozmetikust aki szépen dolgozik? Amúgy mikor odamegyek akkor mit kell mondani neki, hogy a mitesszereket szeretném eltávolítani az orromról és ennyi?



2021. jan. 24. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Az arckezelésbe beletartozik ez is, sokat segít, jó ideig nem lesznek ott.
2021. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%

Szia! Pálfi Kincsőre keress rá youtube-on, ő a napokban készített erről egy videót, hogy hogyan lehet megszüntetni/ csökkenteni őket. Elmondja, hogy a tapaszok miért nem jók és hogy mi a véleménye a kozmetikusokról.

Nagyon otthon van a témában, ráadásul csak olyan termékeket ajánl, amik a bőrödre nincsenek rossz hatással egyáltalán.

Nekem is sok mitesszer van az orromon, én is a tőle ajánlott termékeket szeretném kipróbálni, ugyanis mélyen tisztítanak, így megelőzik a mitesszerek kialakulását. A videói nem szponzoráltak, nem saját márkásak, ráadásul olyan termékeket ajánl, amiket hétköznapi emberek is meg tudják venni, mert nem egetverő az áruk.

Remélem tudtam segíteni:)

2021. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Kozmetikus megtisztítja, majd párával felpuhítja a bőröd, aztán kinyomkodja őket. Ezután bőrnyugatót használ és esetleg maszkot. Én szeretem, mert könnyebb így néha elmenni és szépen tisztítani, aztán könnyebb a megelőzés tisztítókkal, lassabban alakulnak ki az újak. Amikor időpontot kérsz mondd, hogy arctisztítást szeretnél.
2021. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.köszii.:)

amúgy mostani helyzet ellenére is lehet személyesen időpont miatt menni oda?

csak mert jobban szereteks zemélyesen menni :D.

2021. jan. 25. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, én mindig telefonálok,hogy tudjam mikor van ideje.

Most van,aki nem is vállal csak olyat, ami közben maszk lehet a vendégen, így érdemes érdeklődni itt-ott. Sajnos nem pesti vagypk, így nem tudok ajánlani.

2021. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.köszönöm :)
2021. jan. 25. 15:17
 7/9 anonim válasza:
Miért lettem lepontozva? Nyugodtan menj kozmetikushoz és nyomkodtasd szét az arcod, mert akik értenek ehhez még nem mondták el 100-szor, hogy ezzel többet ártasz a bőrödnek, mint segítesz. Egy kozmetikus biztosan okosabb, mint egy bőrgyógyász 🙃
2021. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:köszii

nem tudom nem szoktam pontozgatni :D.

2021. jan. 27. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
en voltam pont ezzel a problemaval, de oszinten szolva par mitesszert nyomott ki, ezert adtam ki penzt.....mindent kinyomott, csak a mitesszereket nem!!!!!
2021. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!