Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket használnak a fodrászok...

Miket használnak a fodrászok a hajra hajvasalásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam fodrásznál a hajamból vágatni, mosta, szárította és kivasalta. Azt szeretném kérdezni, hogy miket használnak és tesznek a hajra, hogy több napig ilyen szép egyenes marad a haj, valamint nagyon puha? (Pedig az én hajam nagyon száraz alapjáraton.)


Köszönöm szépen, ha leírjátok, nagyon sokat segítenétek vele!



2021. jan. 25. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb minőségű sampont, balzsamot, hővédőt használnak mint amit legtöbbször mi meg tudunk venni a Tescoba. Legtöbb fodrász akinél én jártam szívesen adott termékeket a vendégeinek. Szerintem te is megkérdezheted pontosan mit használ
2021. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezed meg? Millió termék van a piacon, mi nem tudjuk, mit használ.
2021. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fodrász használ olyan hű de kiváló termékeket.Kapásból több olyat ismerek, aki ócskább cuccokat használ, mint amit én itthon. Persze, mert én jó minőségűeket használok, azt amit a fodrászom. Na de lényeg, hogy egyébként ha normális hajápolókat használsz otthon, akkor te is tudsz ilyet csinálni. Annyi a titka, hogy jó technikával kell megmosni a hajad és alaposan, utána szépen kiszárítani, ezt követően pedig vasalni. Ettől lesz igazán fényes és rendezett a frizura, mert ugye egy alkalommal nem oszt, nem szoroz mit tett rá.
2021. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy puha marad, mert szegény hajad szarrá égette. Majd meglátod, hogy amint kimegy a vasalás hatása, sokkal rosszabb lesz, mint előtte volt. Konkrétan beleégette a formát a hajadba. Nekem is így volt. Ezért nem is megyek már fodrászhoz.

Ha mégsincs igazam, elnézést kérek, én csak a tapasztalataim szerint írtam.

2021. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, örülök, hogy segítettetek és leírtátok a véleményeteket!

Egyébként én nem pontos termékre gondoltam névvel együtt, hanem lépéseket, elnézést, ha nem volt jól érthető. Arra gondoltam például, hogy amikor kivasalta a hajam tett rá valami tégelyből egy krém szerüt a hajamra, főleg a végére. Ez mi lehetett?

2021. jan. 25. 13:15
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Hővédő krémre tippelek:))
2021. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett hajvégápoló, hajfény, wax... sokféle tégelyes termék létezik. nyugodtan kérdezd meg a fodrászt, hogy miket tett a hajadra. Nem fog hülyének nézni, segíteni fog, ellát tanácsokkal, mit használj otthon.
2021. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Ezt például sokan használják:

[link]

De kérdezd meg a fodrászod, hogy ő mit használ, biztos elárulja. Ha meg nem, akkor figyeld ki, amikor bejújja vele a hajad.

2021. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Normális fodrász nem használ kallost...
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Akihez én voltam legutobb fodrász az Loreal Serie Expert terméket használt a hajamra hajpakolás,hővédő spray,sampon és ha jól tudom balzsam is van belőle. Én notinoról rendeltem,de biztos más oldalról is lehet.Nekem a szőke hajammal csodát tesz a hajpakolás egyszerűen imadóm! Ezelőtt kallosos terméket használtam leginkabb pakolást,mondtam is a fodrásznák és mondta,hogy azt nem szereti.
2021. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!