Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál gyanta?

Kozmetikusnál gyanta?

Figyelt kérdés
Szeretném a bajszomat és a pajeszomat gyantáztatni. Ez gondolom egy vékony gyantázófejjel fog történni. Ugyan azzal, mint amelyikkel az intimgyantát csinálják? Vagy hogy van ez kozmetikusok?
2021. jan. 25. 12:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a popólyuk körül is gyantáz? Meg fenékpofát is? A
2021. jan. 25. 12:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta,de szerintem ez nem ugyanaz,hanem egy kisebb,vékonyabb,bár bevallom konkrétan ezt sosem figyeltem,csak hát a szemem előtt van. L.
2021. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,ott is,nekem is szedi a teljes fenekemről,mert sajna sok van.
2021. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! A higiénia miatt kérdezem... Előtte más popoját gyantázza, utána meg a bajszomat?
2021. jan. 25. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanazzal csinálja
2021. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus függő.

Mi kenhetős gyantát használunk, mert sokkal kíméletesebb.

Felkenés után megdermed, és lehúzható a bőrről. Egyszerhasználatos fa spatulával szokták felvinni, szóval nem fordul elő olyan, hogy vlki feneke után egy másik arcán gyantáznak vele.

2021. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ettől félek, előttem lévő vendég popoját gyantázza, utána meg az én arcom... Ez higiénikus?? Vagy a gyanta fertőtlenít?
2021. jan. 25. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
az én kozmim görgős gyantát és cukorgyantát használ. Egyszer használatos fa spatulával keni fel pl a popóra, meg intim területre, a görgőssel pedig a lábra. Az arcomon is spatulát használ. A görgőshöz is egyszer használatos textilcsíkkal szedi le, csak rajtam használja, majd kidobja. Az arcra és popóra nem fogja ugyanazt használni, nyugi.
2021. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 6. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Naturiti!
2021. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!