Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajamat, vagy...

Levágassam a hajamat, vagy maradjon inkább hosszú?

Figyelt kérdés

Jelenleg hátközépig érő hajam van, összefogva hordom.

- Előny: kényelmes, napközben nem kell igazgatni, elég heti 2x megmosni. Nem nagyon kell fodrászhoz menni, egyszerű levágni és otthon is megy.

- Hátrány: nagyon nehéz kifésülni, és nem áll olyan jól összefogva, mert kövér az arcom (és én is).


Kb. vállig érő hajat szeretnék, olyat, amit még szükség esetén össze lehet fogni. Szeretném ritkítani is, mert rengeteg hajam van.

- Előny: könnyű fésülni, jól áll, könnyű mosni és szárítani.

- Hátrány: Gyakrabban kell mosni, mert folyton piszkálom, illetve reggelente gyakran feláll pár tincs, amikkel nem tudok mit kezdeni.


Ti levágatnátok a helyemben? Tudnátok olyan frizurákat ajánlani (kép), ami jól áll kövérebbeknek is, ovális, de kövér arccal? (Nem tudom, hogy mennyire számít, de szemüveges vagyok, a szemüvegem lencséi lekerekített téglalap alakúak.)



2021. jan. 26. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy voltam vele, hogy ha egyszer levágatom, akkor kopaszra, és nemrég meg is történt. Jó döntés volt, imádom :) 23/L
2021. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1 Én nem vagyok ennyire bátor, de tény, hogy kényelmes lehet. :D

(Szintén 23/L)

2021. jan. 26. 10:25
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ne vágd le! Én legalábbis oda meg vissza vagyok a hosszú hajért. Vegyél kifésülő sprayt, és úgy fésüld, hogy lentről elkezded, és egyre feljebb haladsz. Így nem húzod le a nagy csomókat, és csinálsz belőlük óriásiakat.

Ha pedig nem áll jól felkötve, a rövid haj még annyira sem fog jól állni ha felgumizod. Én nagyon megbántam, amikor levágattam, de ha te nagyon szeretnéd, akkor csináld. Te hajad, remélem, jó lesz, ha belevágsz.

2021. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A rövid hajat csak zuhanyzáshoz, sportoláshoz fognám össze, amúgy leengedve hordanám. Volt már olyan hosszúságú hajam, szerintem sokkal jobban állt.


A fésülésre figyelni fogok, jobban belegondolva tényleg lehúzom a csomókat. A kifésülő sprayt is ki fogom próbálni. Nem zsírosítja a hajat?

2021. jan. 26. 11:22
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is érdemes lenne levágnod, azért hogy összefogva hord folyton igazából nincs értelme a hosszúnak. A rövid meg kiengedve is mutat valami formát, bár kicsit rövidebbre vágva szebb, mint a vállig érő
2021. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Hármas vagyok.

Akkor vágasd le, ha szerinted úgy jobban nézett ki.

Anyukám használt a hajamra kifésülő sprayt, mikor még gyerek voltam, mert lehetetlen volt kifésülni. Szóval nem igazán tudok róla nyilatkozni, csak, hogy működött. Ne a hajtövekre fújd, szerintem akkor nem zsírosítja.

2021. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor még kipróbálom a lentről való fésülést és a kifésülő sprayt, ha úgy se jó, vagy nagyon zsírosodik tőle, akkor meg levágatom.


Szerintem tényleg jobban nézett ki röviden, kiengedve, mint hosszan, kiengedve vagy összefogva. Hosszan összefogva nem előnyös, kiengedve elölről oké, de hátul csúnya, mert az összes hajam előre vándorol fél perc alatt, és hátul semmi nem marad.

2021. jan. 26. 12:42
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

En csak azert nem vagatnam le, mert lehet nem none vissza arra a hosszra,ami pl most van neked. En sajnos igy jartam. A 20-24 evesen hatkozepig ero hajam a mai napig nem no mar meg addig...


35N

2021. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Kifesulo spray,ahogy elottem is irtak, illetve hajbalzsam, hajkondicionalo,pakolas heti 1x, illetve heti 2 hajmosasnal lehet nyugodtan ketszer is


Masreszt egy jobb frufru, esetleg az arcod vonala mellett lehet lepcsozetes, vagy mindenhol lehet lepcsozetes, az tud szep tartast is adni

2021. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha annyira nagy probléma, hogy hátulról semmit se mutat, akkor vágass egy rövidebb bobot, hátul legyen rövidebb mint az elülső tincsek. Az is nagyon jól tud mutatni
2021. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!