Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami változás ha...

Lesz valami változás ha befestem a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon sötét barna színezett hajam van. Lesz valami változás, ha a syoss "meleg barna" színével befestem? Esetleg még sötétebb lesz? Úgy értem már kopott ki az előző festésből, viszont semmiképp sem szeretnék újra fekete hajat. Vagy ha szőke színezővel mennék át rajta akkor világosabb lenne? Eredetileg karamell szőke a hajam és nagyon hiányzik az a szín

2021. jan. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem várod meg még lenő?
2021. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hátam közepéig ér a hajam, nagyon sokat kellene várnom és mivel sokkal világosabb a saját színe, így igénytelenül is nézne ki 3-4 hónap múlva
2021. jan. 27. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kérdéssel inkább egy fodrászt kérdezz meg, valószínűleg saját magad nem fogod tudni megoldani a problémát.
2021. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!