Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes már elkezdeni a...

Érdemes már elkezdeni a ráncmegelőzést? Lányok, Ti milyen terméket/mely márkát használjátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén leszek 23 éves, igyekszem odafigyelni a bőrömre - az elegendő folyadékbevitellel szokott még néha gondom lenni sajnos. Ritkán hordok sminket, finoman tisztítom az arcom. Mivel szemüveges vagyok arra lettem figyelmes, hogy a szemöldököm között sajnos halványan meglátszik egy-két ránc, gondolom azért mert hunyorítottam,míg nem hordtam..


Mivel nem szeretnék már 30 évesen mindenféle botox beavatkozást, gondolom könnyebb ezt megelőzni. Lányok/nők Ti milyen termékeket használtok megelőzésre? Számotokra fontos, hogy csak természetes hatóanyagú legyen? Vélemény bármelyikkel kapcsolatban?


Jelenleg én csak micellás vizet/ tisztító tonicot használok, bőrradírról sokan mondják, hogy ártalmas. Első sorban arckrémekre lennék kíváncsi/szemkörnyék ápoló stb.


Köszönöm a válaszod!

Szép napot!



2021. jan. 28. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb megelőzés a fényvédelem, minden nap, minden évszakban. Illetve hidratálni is mindenképp kéne reggel este, főleg ha már micellásvizet és tonikot is használsz az így eléggé ki tudja szárítani a bőrt ha nem hidratálsz rá. Egy alap hidratálókrém kell, semmi agyonreklámozott “ránctalanító” cucc. Meglévő ráncokra pedig a retinol hatásos, de amíg a fényvédőzés meg hidratálás sincs meg addig azt semmiképp ne kezdj el használni.
2021. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
A legjobb amit ennyi idősen tehetsz az a megfelelő hidratálás és fényvédelem. Vegyél egy hidratáló krémet meg egy legalább 30-as faktorú fényvédőt és használd őket minden nap! A márka kb. mindegy, amilyen neked szimpatikus és ami beválik.
2021. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha fényvédelem, BB krémről mi a véleményetek? Nyáron mindig azt használok, úgy tudom abban van fényvédő is.

Az ajakápolóm is fényvédős (:


Arcra ez lehet furán hangzik, de Oriflame egyik aftershave krémjét használom, mert hihetetlen, mennyire tartósan hidratálja az arcom.

2021. jan. 28. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Így van, fényvédőzni kell, ez mindennek az alapja, olyan mint a fogmosás. Ez után jöhet a hidratálás, majd a különböző szérumok, mint a retinol, c vitamin, peptid, stb illetve a hámlasztás.

Ez jó összefoglaló: [link]

Én 24 évesen csak fényvédőt, hidratálót és c vitamin szérumot használok, nem érzem másnak még a szükségét.

2021. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve egy aloe veras Himalaya terméket használtam sokáig minden reggel, az is nagyon hatásos volt, lehet újra beszerzem. Könnyű állaga volt, nem hagyott réteget az arcomon.. Próbáltam Niveat is mondjuk, de nekem annak nagyon "nehéz" érzése van az arcomon, túl vastag.
2021. jan. 28. 13:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok köszi!

Fényvédőt mindenképp beszerzek!

2021. jan. 28. 13:57
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Egy BB-kérmmel inkább az a baj, hogy viszonylag keveset használ belőle az ember ahhoz, hogy megfelelően védjen. Egy teáskanálnyit kéne kenni az egész arcra fényvédőből, BB-krémből ennél kevesebbet szoktunk felkenni általában.
2021. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
38%

Én q10-es nappali és éjszakai krémet használok!

Most leszek 28 és igen... én is ugyan így vagyok mint te! Sajnos én is úgy vagyok ezzel az egésszel nem akarok már 30 évesen botox kezelesekre járni mellesleg őszintén szólva kicsit sajnálom is rá a pénzt mivel fel év után felszivodik! Amit még tudok tanácsolni használhatsz meg hyarulon krémet vagy pedig hyarulonos micellas vizet! Rossmanban több ilyen terméket találsz mint más drogeriakban és kedvezőbb áron is! Remélem valamennyit tudtam segíteni! :)

2021. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!