Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok milyen hajápoló terméke...

Lányok milyen hajápoló termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Aki használ ricinus olajat bevált?Hogy használod?


Vékonyszálú,töredezett hajvégű hamar zsirosodó hajtövek..milyen terméket tudtok ajánlani?


Szedtek valamilyen hajvitamint?Ha igen akkor milyet?



2021. jan. 31. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ricinusolaj+tojás hajpakolást szoktam csinálni.

Kimondottan hajvitamint nem szedek,de vitaminokat szoktam szedni c,d vitamin, kalcium, vas.

2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Aussie hajápoló olaja nagyon bevált, sajnálom, hogy nem ismertem meg hamarabb.

Vitaminnak pedig szépségvitamint szedek, gyógyszertárit, nekem a drogériákban kaphatóktól sajnos mindig hányingerem van :(

2021. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak Revlon termékeket használok. Nekem a ricinus nem segített olyan sokat, mint másoknak így nem használom már. A termékek mellé pedig beszereztem normális hajformázó eszközöket.
2021. febr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!