Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény az arcon lévő...

Mi a vélemény az arcon lévő nagy anyajegyről?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy egy egy hiresebb lányt cikiznek azért,mert van nagy anyajegy az arcán.Ismerek is ilyet sajnos...szerintem ebbe semmi rossz nincs, hiszen az illető nem tehet róla.Nektek mi a véleményetek erről?

2021. febr. 2. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jártam ilyen pasival, semmiben sem zavart, nagyon bejött úgy is (és csomó barátnője volt már, szóval nem csak én gondoltam így).
2021. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
attol fugg, hol es milyen. ismerek olyat, akinek pl. az orra hegyen vagy a homloka kozepen van egy nagy, kidudorodo anyajegy, szerintem az hulyen nez ki. nekem a szam felett van egy kisebb, ‘szexepil’, senkit nem zavart meg, vagy semleges volt nekik, vagy kifejezetten tetszett nekik es dicsertek.
2021. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Hát...oké hogy nem tehet róla az illető de sok esetben csúnya sajnos. Ha nekem lenne, leszedetném (nem az ilyen normál méretű, laposat hanem ha tényleg nagy és kidudorodik).
2021. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, már bocsánat, de nem tetszik és biztos leszedetném. Nem csak esztétikai okból hanem

rákmegelőző célból is.

2021. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, csak kicsik vannak az arcomon de ezek sem érdekelnek.
2021. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen sem szép. De abban egyetértek természetesen, hogy az illető nem tehet róla, és sose cikiznék emiatt senkit. De álszentség lenne részemről, ha azt állítanám, hogy nem tartom csúnyának a nagy anyajegyeket az arcon.
2021. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!