Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hajritkulásnak milyen...

Férfi hajritkulásnak milyen egészségügyi okai lehetnek? Milyen szakembert érdemes felkeresni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta ritkul/hullik a hajad? Volt valami előzménye?
2021. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A férfi hajritkulásnak az okai lehet túlzott stressz. Aztán vitamin hiány. A nem megfelelő táplálkozás A dohányzás közre játszhat a hajritkulásba. Vagy esetleg megfázhattak a hajhagymák. Bőrgyógyászt érdemes felkeresned. Vagy elmehetnél egy vérvételre, amely segít kideríteni a hajritkulás okát.
2021. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen előzményre gondolsz? Talán az utóbbi néhány hétben vettem igazán észre, de nem tudom milyen előzménye lehetne, nem vagyok különösebben stresszes, nem dohányzom, az étrendemet is igyekszem változatosan összeállítani. Konkrétan melyik vitamin hiány lehet itt?

Leginkább akkor látványos amúgy, ha mondjuk megmosom a hajamat, és utána a tükörben látni teljesen lelapult állapotban. Meg nem egész csomók hullanak ki, inkább úgy érzem, hogy gyengébbek a hajszálaim mint régebben.

Nem nagyon tudom pontosan definiálni a dolgokat, sajnos nem értek hozzá :)

2021. febr. 5. 17:40
 4/6 anonim válasza:
A nyomelem-hiány vas-A, és E vitaminhiány is okozhatja a hajritkulást. Vagy nem megfelelő hajsampont használsz hajmosásnál.
2021. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán kopaszodsz
2021. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetikai eredetű élettani, "férfias" kopaszodás. A legjobb szakember, akit ilyen esetben felkereshetsz, az a borbély, fejborotválás céljából. Ha nem akarod magadnak megcsinálni.
2021. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!