Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A The Ordinaryról a 3 adott...

A The Ordinaryról a 3 adott szett közül melyiket érdemes megvenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát van a 3 szett; Balance, Daily, No-Brainer, mivel nem vagyok nagyon jártas a témában, de szeretnék elkezdeni jobban foglalkozni az arc bőrömmel, így nem tudom kihez fordulhatnék. Egyáltalán nem "piszkos" a bőröm, inkább miteszeres itt-ott, de inkább az orrom, és a hideg időben elég száraz, eddig minden este lemostam micellás vízzel, de mostmár szeretnék valami komolyabbat is.(fényvédő, hámlasztó, ilyenek, hogy mégtisztább legyen.) Hallottam, hogy ezek a termékek elég jók, ezért gondoltam beszerezni belőlük, köszönöm, ha segítesz!

2021. febr. 5. 23:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!