Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal lányként szeretnék...

Fiatal lányként szeretnék arcápolási rutint kialakítani! Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy arcápolási rutint kialakítani és ebben szeretném a segítségeteket kérni! Jártam kozmetikushoz, de most nincs rá lehetőségem. Annyit tudtam meg tőle, hogy seborreás kombinált bőröm van. A seborrea a fejbőrömön, az orrtőben és fültövemnél jelentkezik, de nagyon minimálisan és kezelve van. Az orrom és a szemem között sok az apró kicsi pötty, ezek bőrszínűek és nem lehet kinyomni őket. Az orrom nagyjából rendben van (fehér dolgokat szoktam látni rajta), nincs sok miteszerem, pattanásaim ritkán vannak. Az orrommal az egyetlen probléma, hogy hámlik. Az arcom oldala száraz és ha végighúzom a kezemet, akkor nem sima.

Jelenleg annyi a rutinom, hogy vízzel megmosom az arcomat és Garnier kék ápoló micellás vízzel megtörlöm.

A Skinsmart oldalt nézegettem, viszont fogalmam sincs, hogy milyen termékeket kéne beszereznem.



2021. febr. 8. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudatos bőrápolók klubja csoport facebookon!! Minden kérdésedre választ kapsz:)
2021. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel használja arctisztítót, fényvédőt, esetleg alá hidratálót.

Este is arctisztító és utánna a hidratáló krém.

Ha sminkelsz akkor először micellás víz, utánna arctisztító, majd a krém.

Ez egy alap rutin ezen felül használhatsz hámlasztót, szérumokat.

A hámlasztót használsz fokozottan figyelj a fényvédelemre.

Fontos figyelembe venni a szérumoknál hogy mit használhatsz együtt mivel és mit nem.

Valamint vigyázz a termékek összetevőivel is, "szemét mentes" termékeket használj, a bőrtípusodnak megfelelően.

2021. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!