Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámló orr! Mit tudok vele...

Hámló orr! Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Az orrom állandóan hámlik. Miteszert sem lehet kinyomni anélkül, hogy ne kezdjen el hámlani ott a bőr. Olyan mintha mindig lenne rajta egy plusz réteg. Volt hogy az ujjlenyomatom is látszott rajta.

Mivel lehet leszedni? Hallottam hámlasztókról, de nem tudom melyiket lenne érdemes. A piros színű elég népszerű volt az interneten, de azt olvastam, hogy érzékenyebb bőrre nem ajánlott.



2021. febr. 9. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból zsíros a bőröd vagy száraz? Mindenképpen kell valami hidratálót venned, vagy eczemára való krémet, ha esetleg azod van.

Nekem sajnos nagyon zsírosodó bőrrel is hámlik az orrom, de hidratálóval rendben jön.

2021. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kombinált bőröm van. Kenem hidratálóval, de semmi nem változik.
2021. febr. 9. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy gyengébb tejsavas hámlasztó jobb lenne a piros helyett.
2021. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
The ordinary lactic acid 5%-ot néztem ki. Arcápolási rutint még csak most raktam össze és azt olvastam, hogy 2-3 hét után lenne érdemes hámlasztani. Egyedül fényvédőm nincsen még, nem tudom melyik lenne jó.
2021. febr. 9. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát fényvédőnek jó lehet a Sundance minden mentes fényvédője, a skinsmarton is vannak most olcsóbb fényvédők. Garnier Amber solar is jó, csak abban van alkohol. Az 5%-os hámlasztó jó kezdésnek.
2021. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Úgyis megyek majd a dm-be, megkeresem és kipróbálom.
2021. febr. 9. 10:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!