Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szöszös hajra mit használtok?

Szöszös hajra mit használtok?

Figyelt kérdés
Sajnos szöszös a hajam és sokáig ezt vasalással oldottam meg, azonban ezt abbahagytam, mert nagyon töredezett lett. A sérült rész le lett vágva, viszont nagyon hiányzik a szép sima hajam. Konkrétan úgy nézek ki mint egy oroszlán. Ti mivel enyhítetek ezen a hatáson?

2021. febr. 9. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy az Noryna? 🤣
2021. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vasalás tette tönkre akkor lehet hogy meg is van égve. Azt meg nehéz helyrehozni. Nekem is nagyon sérült a hajam és hajmosás után nedves hajra viszek fel hajolajat aztán befonom a hajam, így nem úgy néz ki szárazon mint a szénakazal. Vasalót szigorúan kerülni kell.
2021. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a CGM-et.
2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a nullásgép a legjobb rá.
2021. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartós egyenesítés. Mivel 6 havonta megyek és csak akkor van kivasalva, így nem törik le a hajam, plusz sima és fényes.
2021. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez.

Én mosás után befonom az használ rá kicsit

2021. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!