Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt kozmetikusok?...

Vannak itt kozmetikusok? Férfiként arckezelésen kb mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Eleve egy kicsit tartok tőle hogy hogy fogom viselni a sok kencét az arcomon, meg hogy egy ilyen szépségszalonban van ott 5-6 nő és folyamatosan dumálnak majd mindenféle nekem kínos témákról. Meg eleve furának néznek majd h férfiként oda megyek. Nem?


Azért megyek mert problémás az arcbőröm már évek óta halogatom, de úgy gondoltam mostmár teszek érte valamit hogy normálisan nézzek ki.


2021. febr. 9. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Nem fognak rád hülyén nézni, férfiak is szoktak járni kozmetikushoz, nincs ebben semmi furcsa.

Az arckezeles meg kozmetikus függő.

2021. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te választod meg, hogy hova mész. Nálunk nincs egyszerre 5-6 nő. Csak én és a vendég.

Nagyon sok férfi jár hozzánk, minden féle kezelésre, gyantára stb. Szóval nem ciki! :)

Az igényesség sose ciki

2021. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!