Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a leghatékonyabb...

Melyek a leghatékonyabb szőrtelenítési technikák, eszközök, házi praktikák? Sajnos csaj létemre elég szőrös vagyok. Fehér a bőröm és sötétbarna a hajam. Borotvát használtam eddig.

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a cukorgyantát tervezem kipróbálni, mert nekem a hátamat is le kéne gyantáztatni, az meg nem megy egyedül. Sajnos én is mindenhol szőrösödök. Láb, hónalj, szeméremtájék borotválni szoktam amúgy. Az epilátor nekem túl fájdalmas volt.
2021. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az epilátort csíptem csak a borotvával gyorsabb, könnyebb.

Köszönöm a válaszod.

2021. febr. 10. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ipl gép. Borotválni kell mellette, de sokkal kevésbé leszel szőrös. Nem fog kipattogni sem a bőröd.
2021. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leghatékonyabb eddig egy viszonylag modern Braun epilátor volt, meg nem mondom, melyik modell, de sokkal kevésbé volt fájdalmas, mint amit úgy 10-15 évvel ezelőtt próbáltam. De nekem túl macerás volt, maradok a borotvánál egyelőre. IPL géppel még szemezek, vagy tartós szőrtelenítésre elmegyek.
2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!