Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fura kérdés, de le lehet...

Fura kérdés, de le lehet hajszálanként festeni a hajat?

Figyelt kérdés
Barna hajam van, napfényben aranyos/rezes beutessel, de kivancsi vagyok, meg lehet azt csinalni, hogy hajszalankent kb 40 hajszalat befesteni aranyra? Sose lattam meg ilyet, es szerintem jol nezne ki. Gondolom nehez lehet amiatt, mert befogna a tobbi hajszalat is, de akkor betekerve apro foliaba megvedene a kis hajszalat? A kerdes elmeleti, de lehet ki is probalnam. Meg sose festettem a hajam, nem ertek hozza egyaltalan, ugyhogy kerlek ezt figyelembe veve valaszoljatok :)

2021. febr. 11. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki nem vállalná be és 40 hajszállal amúgy sem sokat érnél. 1-2 naponta 100 kihullik.
2021. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is egyenként volt festve, de láttam már hasonló hajat. Nagyon kevés haj volt összefogva és befestve, mellette ugyanannyi másszínü volt. Szóval tiszta szivárvány volt a csaj feje, de jól nézett ki. A szivárványt nem szó szerint értettem.
2021. febr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2021. febr. 13. 14:50
 4/8 hosszúhajú ***** válasza:
de úgyis lekopik a teteje, akkor minek ennyit bíbelődni...?
2021. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak erdekelt lehet e ilyet 😉
2021. febr. 27. 10:52
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
értem. :)
2021. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg saját magadnak befesteni szálanként ? lehetni lehet, de minek ? mire a végére érsz, kezdheted elölröl...
2021. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az egészre gondoltam szálanként, hanem csak pár szálat :D
2021. márc. 1. 01:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!