Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti festetitek a hajatokat?

Csajok ti festetitek a hajatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen az eredeti színetek és milyenre festetitek?

Milyen időközönként?

Nekem kb sötétszőke/világosbarna és loreal casting csokis karamellás színezővel szoktam. 😊

22/L



2021. febr. 12. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen szoktam
Csak 2-3 havonta
Egyáltalán nem festetem
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Közèpbarna az eredeti ès vörös vagyok
2021. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én sosem festettem / festtettem a hajam. Akkor fogom majd, ha elkezdek őszülni. Eddig azért nem, mert tetszik az eredeti hajszínem... amelyik szín meg tetszene rajtam, ahhoz le kéne szívatni szemöldököstül, mert nagyon sötét barna, és azért a hajam, fejbőröm elég érzékeny és amúgy sem vmi dús, vastag szálú a hajam... szemöldökkel meg sosem kísérleteznék, látom, milyen az, ha elbarmolják és nem nő utána úgy vissza.
2021. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem festem, de lehet kipróbálom

F

2021. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Balayage, az eredeti középbarna. Kb fél évente megyek festetni csak.
2021. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti világos barna, balayage festéssel van befestve szőkére. Így elég csak pár havonta menni.
2021. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Sárgás szőke az eredeti és sötétkékre festem. Havonta szoktam, magamnak.
2021. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sötétszőke/bézs színű a hajam eredetileg, hasonló színre szoktam festeni mert így fényesebb,szebb
2021. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen olyan, mint az utolsó válaszolónak, én csak színező krémet használok, az nem károsítja.
2021. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!