Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dobozos hajfestékből két...

Dobozos hajfestékből két árnyalattal világosabbat vegyek, mint amilyen eredményt szeretnék kapni?

Figyelt kérdés

Azt írják több helyen is, hogy a dobozos festékeknél mindig sötétebb lesz a végeredmény, mint ami rá van írva, illetve ami kép van rajta. Nekem természetes sötétbarna a hajam, sok vörös pigmenttel (ez csak akkor jön elő, ha kicsit megszívja a Nap nyáron), és kezdek őszülni.


Szeretném a természetes színére festeni, vagy max egy árnyalattal világosabbra, hogy az ősz szálakat elfedje, és ne legyen se narancsos beütése, de hamvas se, mert az meg szörnyen áll nekem.


Tudnátok ajánlani bolti dobozos festék márkát, illetve színmélységet és árnyalatot? (Tudom, vannak kódszámok, de nem igazán igazodom ki rajtuk.) Félek, hogy elrontom, és túl sötét lesz, vagy épp a túl világos barna festék vörösre szívja.



2021. febr. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Világosabbra nem tudod festeni annál mint amilyen, csak akkor, ha leszőkíted.
2021. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy-két árnyalatot tud rajta szívni a dobozos is, nem? Vagy ha nem is akarom világosabbra, hanem az eredeti színére, akkor is világosabb festéket kell vennem, mert úgyis sötétebbre fogja befogni? Tehát rákenek mondjuk egy világos- vagy középbarnát, annak az eredménye sötétbarna lesz, ami az eredeti színem.
2021. febr. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!