Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik használtak már geek and gorgeous b bombot. Bővebben lent ?

Figyelt kérdés
Szóval kellett a kérdésbe a kérdőjel mert így nem engedte kirakni. Pattanásos, nem zsíros és nem is száraz bőröm van, mitesszerekkel. Elkezdtem használni a b bombot, és nemhogy használ, hanem árt. Tiszta zsír lesz tőle az arcom, és az arcomon piros, fehér közepű gennyes pattanasokat okoz, pedig ott korábban ezzel nem volt gondom. Ha lefertőtlenített kézzel, enyhén, egyetlenegyszer megnyomva kipattintom a közepét, olyan durván kipirosodik és szinte már véraláfutásos lesz, hogy borzalom. Nagyon csalódott vagyok, mert annyi jót olvastam rola, nekem meg csak ártott. Olyat is olvastam, hogy az aPad dal használják együtt, és úgy nagyon jo. Ki kellene próbálnom úgy, vagy csak rosszabb lesz ha még azt is hozzáteszem?

2021. febr. 13. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Érzékeny vagy a niacinamidra, sokan vannak ezzel így. Ne használd. Az apad mehet önmagában is.
2021. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az elsővel, simán lehet, hogy abszolút nem bírod a niát, de az is lehet, hogy csak hirtelen volt sok a bőrödnek a 10%, ez nagyon magas hatóanyagtartalom. Ha tennél még vele egy próbát, akkor pár hétig hidratálóba keverd, folyamatosan növelve a mennyiséget, viszont, ha így is kicsap, akkor érdemes kerülnöd ezt a hatóanyagot. Az apad jó cucc, de a nia által okozott érzékenységen nem fog segíteni.
2021. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 13. 17:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Az aPaddal annyi aggályom van, hogy oda is ütős mennyiséget ír egy ilyen niához hasonló összetevőből. Azzal nem lesz ugyanilyen problémám mint a b bombbal? Illetve az aPad mitesszerre is jo? Mert az nincs odairva a termékleírásba
2021. febr. 14. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az apad azelainsav-származék, nem hasonló a niacinamidhoz. nem valószínű, hogy irritációt fog okozni, a nia az, amire sokan érzékenyek. Mitesszerekkel nem sok mindent fog csinálni. Inkább pattanások, pie foltok, pirosság ellen jó.
2021. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok, mitesszerekre amúgy inkább BHA hámlasztó és agyagmaszk a hatásos. :)
2021. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. BHA hámlasztot használok, valami jó agyagos maszkot tudsz ajánlani?
2021. febr. 14. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem használok, de ha használnék, ezt próbálnám ki.


[link]

2021. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!