Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ fényvédőt:ti...

Aki használ fényvédőt:ti mennyit tesztek fel egy alkalommal az arcotokra? Borsónyi, diónyi? Napközben újra kenitek e?

Figyelt kérdés
A DM saját márkás fényvédőjét vettem meg. Nehéz eloszlatni és először fényes réteget hagy. Bár ez a nap folyamán eltűnik.
2021. febr. 13. 18:58
 1/7 Metionin ***** válasza:
70%
Én borsónyit kb. bár nekem másmilyen van. Nem kenem újra mert sminkelek rá és arra már nem tudom rákenni.
2021. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismerem ezt a DM-es fényvédőt. Lehet egy könnyebb textúrájú krémet kellene kipróbálni, egyszerű fényvédős hidratáló krémet. SPF 20-asat mondjuk, bőven elég, főleg télen. Vagy púderezz rá alaposan a mostani krémedre. Nekem bármilyen krém után csillog a bőröm, de a púder jó megoldás. Újrakrémezni nem szoktam napközben.
2021. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt a fényvédőt használom, kb 3 borsónyit tudok úgy eloszlatni, hogy ne hagyjon fehér réteget, és ne is legyen zsíros hatású.
2021. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Két mérési technika van, amivel nagyjából be tudod lőni mennyi is kéne. Az egyik, hogy a mutató-, középső és gyűrűsujjadra húzol egy-egy csíkot, ez lenne az ideális mennyiség. Ha két ujjnyi csíkot húzol, az a minimális, ami még oké. A másik, hogy kinyomsz egy körülbelül 200 forintosnyi adagot. Az a baj, hogy ha keveset raksz, azzal arányosan csökken a hatékonysága, szóval hiába 50 faktoros, nem kapsz tőle elég védelmet.

Én használom ezt a fényvédőt (is), amit te, fel tudom belőle kenni ezt a mennyiséget, de csak két részletben, jól beledolgozva a bőrömbe.

2021. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még az utolsó vagyok. Ha itthon ülök egész nap, akkor nem kenem újra, mert nem az ablak mellett ülök. Ha megyek valahova, akkor így télen egyszer még újrakenem, nyáron pedig max két-három óránként. Van egyébként fényvédő spray (pl a la roche posay-nak), amit sminkre is tudsz fújni, illetve van spf50-es púder is, amit ha napközben újrakensz, jobb, mint a semmi.
2021. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy teáskanálnyi a javaslat, úgyhogy annyit.
2021. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.
2021. febr. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!