Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempillanövesztő otthoni diy...

Szempillanövesztő otthoni diy kotyvalék mint vazelin,ricinus olaj, keveréke heti egyszer pillákra felkenve jó lesz? Erösödhet hosszabaítja?

Figyelt kérdés

#szempillanövesztés #Szempillanövesztőkeverék
2021. febr. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A ricinusolaj szinte már legendás szempillanövesztő. Tapasztalatom nincsen vele.

Szerintem naponta kellene használni hónapokon keresztül, hogy legyen eredmény, feltéve ha valóban használ. Ja, és vazelin nélkül, ilyen szempontból haszontalan összetevő szerintem.

2021. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Kolléganőm használta,de azt mondta tiszta ragadós,zsíros volt mindig a párnája és abbahagyta.Korábban egy barátnőmnek meg ki is hullott kicsit a szempillája a ricinusolajtól.Szerintem inkább érdemes drogériában valami minőségi szempilla növesztő szérumot venni.Én egyszer próbáltam ricinusolajat a hajamra kenni,soha többet.De lehet valakinek bejön,nálam semmi sem működik
2021. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, csak pár óráig érdemes ezeket a kencéket rajta hagyni a pillákon esetleg szemöldökön de én gyakran kipatogok sajnos ha oda kenem szemöldököm érzékeny erre. De pl heti egyszer 3 óráit rajta hagyni ezeket olyan mint egy pakolás a pilláknak a sok smink meg egyebektől erősiteni kell.

De amugy a vezelinek is van szempilla erősitő hatása míg a ricinus olajtól hosszulhat, dm be vannak valóban ilyen szérumok de sok túl árazott és hatástalan.

2021. febr. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!