Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, miteszeres bőrre...

Zsíros, miteszeres bőrre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini, 24 éves vagyok, de kb 12 éves korom óta szenvedek a bőrömmel.. voltam már bőrgyógyásznál 2x is, az egyik olyan gyógyszert írt fel amitől ekcémás lett az arcom, a másik fogamzásgátlót (ami segített is Belara volt a neve, amíg szedtem de ahogy abba hagytam minden vissza jött) de ez most kilőve, mert már 2,5 éve babát szeretnénk. Ami még zavar, hogy a hajam is nagyon zsírosodik, 2 naponta mosnom kell, és izzadósabb is vagyok, a miteszerek sajnos nem csak az egész arcomon, de a mellkasomon, a hátamon is vannak... kozmetikusnál jártam többnél is, de nemhogy szebb sokkal rondább lett a dolog (ha én itthon kinyomom eskü szebb eredményt érek el) persze ennek sincs értelme mert visszajönnek... és nem kevés van, hanem dugig az egész fejem randa fekete pöttyökkel... próbáltam már az atyauristent is rá minden kenceficét, házi praktikát.. ha szappannal mosom meg (lehet akármilyen ebből is vagy 100at próbáltam) akkor utána majd leesik az arcom olyan száraz lesz hirtelen, ha nem kenem be mozgatni se tudom. Szóval borzasztó tanácstalan vagyok már, hormonális dologra tippelek amúgy de ezügyben hová menjek? Köszi előre is.

2021. febr. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Lehet tényleg valami hormonális dolog, szerintem érdemes egy vizsgalatot csinálni.

Láttatlanban meg nehéz tanácsot adni, merz mindenkinek más a bőre és más termék válik be.

2021. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, ajánlom a Dermahelp akneklinikat Budapesten. Csodát ők se tudnak tenni,de személyreszabott kezelési tervet adnak, elküldenek kivizsgalasra stb. Nekem is zsíros,szeborreas a bőröm megspèkelve tej és tojás intoleranciaval,ne tudd meg hogy néztem ki mire kiderült, hogy ez okozza a nagy,gyulladt pattanásokat. Azóta havonta járok oda tisztításra,nem olcsó,de a bőröm észrevehetően szebb, simább. Illetve a Hemptouh CBD kivonatos kiegyenlítő arckrèmje segített sokat.
2021. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben végeztettem teljes hormon labort, ott minden rendben. Véletlen szerűen rendeltem Manna kámforos szappant, hogy meglegyen az összeg, ami után ingyen szállítanak ki (tudom, elég nevetséges) és el is kezdtem használni, hát azóta nem zsíros a bőröm! Szerintem így biztosan a miteszerek is csökkenni fognak. Nem is gondoltam volna véletlenből lett a megfelelő megoldás. Nem szárítja le a bőrömet sem mosakodás után, és egész nap szép matt az arcom.
2021. ápr. 29. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!