Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn mossam a hajam...

Milyen sűrűn mossam a hajam sima vízzel?

Figyelt kérdés

Tegnap azt a döntést hoztam, hogy megpróbálom csak vízzel mosni a hajam (hisz elvileg egészségesebb). De milyen sűrűn kellene így hajat mosnom? Eddig általában akkor mostam, mikor már jobban zsírosodott, viszont most sima vízzel az elején egy darbig ilyen lesz, így nem tudom mikor érdemes.

Elnézést ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam. ^^'


A válaszokat előre is köszönöm. <3



2021. febr. 14. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor amikor látod higy itt az ideje, tehát akár naponta vagy két naponta. Tapasztald ki. Elvégre ez csak víz. Nem próbáltam, de olvastam még az almaecetes (vízbe belekeverve) öblítésről is.

Ha nem válik be ajánlom a bio samponokat. Nem hiszem hogy heti egy-két bio samponos hajmosással ártanál. Én már évek óta azt használom, nincs benne parabén, SLS, szilikon, vehetsz parfümmnetest is ha allergiás vagy.

2021. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi az értelme?
2021. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehessen mellette megmaradni a hajszagtól.
2021. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!