Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A száraz haj ellen segít ha...

A száraz haj ellen segít ha levágom nagyon rövidre és újranövesztem?

Figyelt kérdés
18 éves férfi vagyok és elég száraz a hajam, pár hónappal ezelőttig naponta mostam, azóta átáltam heti 1-re, viszont a mostani hosszabb hajam már úgy érzem sosem lesz a régi (általános iskolában, illetve 9. osztályban nem volt ilyen problémám) ezért tervezem levágni az egészet, és hagyni hogy újra megnőjön, és ezáltal megújuljon. Legalábbis ez a terv, van értelme ennek? Itthon van hajnyíró tehát még fodrászhoz sem kell mennem.

2021. febr. 15. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Erősebb lesz a szőrzet, gondolom ezt észlelted már máshol, ha borotválkozol. A haj szerkezetét nem fogja megváltoztatni, de ha töredezett, akkor inkább tényleg válj meg tőle. Valszeg szebb lesz utána, de belülről is táplálni kell. Igyál sok-sok vizet. Táplálkozz egészségesen.
2021. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Levágathatod, igen, de amíg nem iszol elegendő vizet és nem találsz egy számodra megfelelő sampont, esetleg balzsamot, addig a probléma nem fog megszűnni.

Nagyon-nagyon alaposan le kell öblíteni a hajat, mivel a bennemaradt sampon is szárítja a hajat!

2021. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Tojássárgája kevés olivaolajjal keverve.Tedd fel pakolásnak. S igen vágasd le ,növeszd újra de kezdettől ápold. Találsz erre praktikákat ,keress a neten.
2021. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Nem szükséges levágnod a hajadat. Elmész valamelyik gyógyszertárba, és a száraz hajra kérsz egy sampont, amely megszünteti a kiszáradástól a hajadat. Kérd ki előbb a gyógyszerész tanácsát, hogy milyen sampont ajánl a száraz hajra. Javasolnám azt is, hogy szedjél C-vitamint 1100-ast. Valamint A B vitamint. És egyél vitaminokban gazdag ételt is. A helyes jó táplálkozással megóvhatod a haj kiszáradását. Azonkívül pótold a folyadék hiányt is. Legalább 1,5-2 liter szénsav mentes tiszta ásványvízzel.
2021. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!