Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek vannak jó tapasztala...

Valakinek vannak jó tapasztalatai a szintetikus csatos póthajról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekem van/volt több is. Borzasztóan mű hatása van, csak úgy használtam házon kívűl, hogy levágtam a csatokat róla és belefontam a hajamba. Így még elmegy.
2021. febr. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Már írtuk előző kérdésedhez, hogy nagyon rosszak. Miért nem hiszed el? Akkor rendeld meg, aztán majd meglátod.
2021. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szintetikus pothaj egyedül mint copf, lofarok lehet elfogadható. Vannak nagyon igazi hatású mű hajak, pl a hairclub 5000 Ft-os saját márkás copfjai vagy a virgin hair pl hullámosai. Tény, hogy ezek rövidebb életű termékek.
2021. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti emberi hajbol keszult pothajrol van velemenyem, de meg azzal is nagyon de nagyon szkeptikus voltam mielott megrendeltem... azt hittem borzasztoan mu hatasa lesz.... pedig nekem van azert hajam, nem is keves.

Hala istennek olyan pothajat sikerult vennem, mint az eredeti hajam.. de rohadt draga volt.

2022. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!