Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki kopaszra nyír(at)ta...

Aki kopaszra nyír(at)ta magát, hogyan kezdte?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már jóideje látszik hogy a kopaszodás hamar utolér, és így a 20-as éveim végére a hajszálaim (különösen a fejem búbján) túlzottan komolyan kezdték venni a social distancinget és egymástól is egyre nagyobb távolságot tartanak, aminek eredményeképp én egyre szarabbul nézek ki. Így aztán arra jutottam, hogy le kéne nyírni kopaszra a fejem, viszont nyilván halvány lila gőzöm sincs arról, hogy festenék haj nélkül, nyilván benne van a pakliban hogy még rosszabbul mint most :D


Az lenne a kérdésem azokhoz, akik ilyen helyzetben voltak (elsősorban férfiakhoz, de felőlem nők is beszámolhatnak a párjuk tapasztalatairól :D ), hogy ti hogyan vágtatok bele (ha-ha)? Kikértétek fodrász véleményét hogy mit gondol, jó lesz kopaszon vagy van frizura amivel lehet segíteni a helyzeten, vagy lesz ami lesz alapon (esetleg barátnővel/feleséggel konzultálva) lenyírtátok/lenyírattátok azzal a felkiáltással, hogy ha nagyon rosszul néz ki, úgyis visszanő előbb-utóbb, addig meg így jártatok?



2021. febr. 18. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a stílusod, ahogy írsz. :-D Bocsi, tudom, hogy nem ezt kérdezted.

De gondolom, hogy nem gond, hogy leírtam. :-D

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem agyaltam rajta különösebben, amikor megérett az elhatározás. Kölcsönkértem egy hajnyírót (nem volt sajátom, mert viszonylag hosszabb hajat hordtam addig), aztán otthon fogtam, letoltam, utána kétszer átmentem még borotvával a fejemen. Az utóbbit azóta is rendszeresen elvégzem. Ennyi.
2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!