Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi arcápolás. Milyen...

Mindennapi arcápolás. Milyen termékeket használsz?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy napi szinten milyen termékekkel ápolod az arcod. Légyszi kort írjatok.

2021. febr. 19. 12:01
 1/9 Metionin ***** válasza:
58%
Himalaya herbals neem-es arclemosó reggel, avonos cannabis krém smink előtt, este Garnier rózsás micellás víz, utána vagy a neem-es cucc vagy fekete szappan, majd C vitaminos/hyaluronsavas/niacinamidos szérum (egyszerre egy, így váltogatva) és Mossa vitamin cocktail krém lefekvés előtt. Vasárnaponként fel szoktam dobni egy isanás vagy baleás arcmaszkot. 30xx
2021. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Reggel: langyos vizes arcmosás, geek&gorgeous c-vitamin szérum, geek&gorgeous toner, geek&gorgeous hyaluron rich szérum, a.h.c. age rewind szemkörnyékápoló, yves rocher ultra sensitive arckrém (szoktam bele keverni the ordinary amino acids+b5 szérumot vagy B oilt), fényvédő (ez változó, de inkább a koreaiakat szeretem)


Este: garnier micellás víz, balea ultra sensitive arclemosó, heti háromszor hámlasztok, hétköznap geek&gorgeous cheer up vagy ordinary lactic acid 10% hámlasztóval, olyankor nem használok peptides termékeket

Ha nem hámlasztok g&g toner, the ordinary argireline szemkörnyékre és homlokra, the ordinary matrixyl, g&g retinal szérum, szemkörnyékápoló, chiamag vagy csipkebogyó olaj


Vasárnaponként hámlasztok the ordinary aha 30% + bha 10%-kal, utána benton snail bee vagy balea ultra sensitive szövetmaszk

2021. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és 25 vagyok
2021. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Reggel: neutrogena arclemoso, cerave fenyvedos hidratáló krém.

Este:loreal micellas víz, neutrogena arclemoso, cerave hidratáló

Heti egyszer the ordinary hamlaszto

2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Huh én nem leszek népszerű : reggel fürdésnél tusfürdővel megmosom, utána bekenem aloe vera géllel.

Ha sminkeltem aznap, akkor este Garnier micellás vízzel letörlöm.

Nekem ennyi elég, majd pár év múlva ha már látok rajta hibákat, elkezdek ránctalanítót használni.

28/N

2021. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Reggel:

Balea med géles lemosó vagy Cerave hidratáló lemosó

G&G hidratáló toner (nem mindig)

G&G Niacinamid szérum

G&G Hialuronsav light vagy The Ordinary Alpha Arbutin (ezek sem mindig)

Cerave Lait hidratáló

La Roche-Posay Anthelios matt fényvédő


Este:

Garnier rózsaszín micellás víz vagy Mixa világoskék micellás víz

Balea med géles lemosó vagy Cerave SA lemosó

G&G hidratáló toner (nem mindig)


Ez után sok minden lehet, általában ezekből választok kb 2-t és rakom fel:

- ha hámlasztok: The Ordinary glikolsav (ált. heti 1x) vagy Revox Szalicilsav (kb heti 3-4x) és kb 2 hetente 1x The Ordinary Szalicilsavas maszk

- ha nem hámlasztok: The Ordinary Azelainsav vagy G&G Niacinamid szérum vagy C-vitamin: The Ordinary 23% vagy 30%-os. (+ hialuronsavat néha este is szoktam)

végül Cerave Lait hidratáló vagy La-Roche Posay Cicaplast krém



24/L

2021. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várom a leszavazók indoklását, hogy miért nem volt HASZNOS a 6-os válaszom. Az nem ok, a leszavazásra, hogy valamiért nem értetek egyet vele. :D
2021. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ne foglalkozz velük, sok az ilyen rosszindulatú. Én mindenkit felpontoztam.
2021. febr. 20. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel:vagy sima langyos vízzel arcmosás, vagy Balea med géllel.

Beauty galm C vitaminos szérum, hidratáló krém,

ha kimozdulok akkor általában fényvédő (bár ezt bevallom néha ez elmarad)


Este:

(Ha smink volt rajtam akkor garnier micellásvíz arclemosóval kezdem,de ez mostanában elég ritka :D)

Balea med géles lemosó

Két naponta Revox 2%os szalicilsavas szérum

Catrice Hydro plumping szérum

Hidratáló krém


20/L

Annyit hozzá tennék hogy nekem elég problémás bőröm van, kiszárad de egyben zsíros is, illetve vannak miteszereim, kb fél/egy éve próbálom "tudatossabban" ápolni. Szóval még úgymond a kisérletezés fázisban vagyok több terméknél. :D

2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!